- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

İşte 7 Nisan Salı Survivor’dan elenen isim

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor’ın 7 Nisan Salı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı nefes kesti. Survivor 2020 bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından bir kişi yarışmaya veda etti. Peki Survivor’da kim elendi? Ersin mi, Perviz mi, Mert mi yoksa Ezgi mi Survivor’dan elendi? İşte Survivor son bölümde yaşananlar ve elenen yarışmacı.

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2020’nin son bölümünde ada konseyinde bir isim yarışmaya veda etti. Survivor’da dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı ada konseyinde oylamaya gitmiş ve eleme adayları Ezgi ve Perviz olmuştu.

SURVIVOR’DA BİR İLK
Survivor’da bu hafta sms oylamasında ünlüler takımında en fazla oy alan iki yarışmacı Aycan ve Ezgi oldu. Acun Ilıcalı ise, “10 yıldan fazladır Survivor sunuyuorum ve ilk defa iki kadının birinci ve ikinci olduğunu gördüm. Bu bir ilk Survivor’da ilk defa yaşıyoruz. İnanın şaşkınım ve çok mutluyum” dedi.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?
Survivor’da bu hafta ünlüler takımından Ezgi ve Perviz olmuştu. Sms oylamasında ünlüler takımında en fazla oy alan iki yarışmacı Aycan ve Ezgi oldu. Böylece Ezgi’nin adaylığı düştü, tek aday Perviz olarak kaldı.

Survivor’da en yüksek oy alan yarışmacılardan Ezgi Ersin’i, Aycan ise Mert’i eleme adayları olarak söyledi.

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA KİM ELENDİ?
Survivor’da elemeye kalan Ersin, Mert ve Perviz arasında sms oylamasında en az oyu alan yarışmacı olan Perviz bu hafta Survivor’dan elenen isim oldu.

PARVİZ ABDULLAYEV KİMDİR

Parviz ABDULLAYEV:5 Ocak 1986 yılında Azerbaycan’da doğan Parviz, şimdiye kadar profesyonel olarak 55 dövüşe katıldı ve bu dövüşlerden 49 zafer, 26 nakavt ve 6 yenilgi aldı.

2010 yılında Azerbaycan’da yılın ilk 10 sporcusundan biri ilan edilen Parviz Abdullayev, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından spordaki başarısından dolayı yeni bir daire ile ödüllendirildi. 

2011 itibarilye “Cobra Kickboks Kulübü’ne” liderlik eden Parviz Abdullayev, 2013 yılından bu yana Olağanüstü Haller Bakanlığı Spor Sağlıklı Merkezi’ne katkıda bulunmaktadır.

Aynı zamanda Gabala Spor Kulübü’nü de temsil eden sporcu, evli ve 2 çocuk babası olmakla birlikte, genç olmasına rağmen oğlu Yusif’i de boksta eğitmektedir. 

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir