- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

7 yaşındaki çocuk yanlışlıkla ağabeyini….

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Antalya’da oyun oynadıkları sırada 7 yaşındaki çocuğun tetiğine dokunduğu babasına ait pompalı tüfekten çıkan saçmalar, 8 yaşındaki ağabeyinin can vermesine neden oldu.

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Kemerağzı Caddesi’nde market alışverişine giden Derya ve Berat K. çiftinin çocukları; L.K. (1), H.K. (7), Yusuf K. (8) ve H.K. (13) evde kaldı.

Kardeşlerden 13 yaşındaki abla H.K.’nin en küçük kardeşi L.K ile ilgilendiği sırada, 7 yaşındaki H.K. ile 8 yaşındaki Yusuf K. ise oynamak için oturma odasına geçti.

B**oğazına isabet etti
Bir süre oynayan iki kardeşten H.K., babasına ait p*ompalı tüfeği ağabeyi Yusuf K.’ye doğrultup ateşledi. Tüfekten çıkan saçmalar, Yusuf K. nin boğazına isabet etti. Patlama sesini duyan abla H.K., balkona çıkıp komşularından yardım istedi.

Saçma d*udağına geldi
Komşuların 112 Acil Çağrı Merkezi’ni aramasının ardından olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede belirtilen adrese gelen sağlık ekipleri, Yusuf K.’nin ya*şamını yi*tirdiğini, tüfeği ateşleyen H.K.’nin ise dudağına isabet eden saçma yüzünden yaralandığını belirledi.

Anne feryat etti
Market dönüşü olaydan haberdar olan anne Derya K., sinir krizi geçirdi. Polis ve yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışılan Derya K., H.K.’ye sarılarak, “Yusuf sen benim dert ortağımdın.” diyerek gözyaşı döktü.

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir